KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128623

nr 1312 8623

Silvia Schmidt

(1861-1944), Österrike

Oljemålning, Porträtt av Kvinna, (kopia), ej signerad. Olja på duk, 46x40 cm

Silvia Schmidt, bildkonstnär född 1861, död 1944.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 9 mars 2020
kl 19:20:08

Silvia Schmidt

Läs mer om Silvia Schmidt